Prezent dla dziecka na Chrzest Święty

Pomysłów na prezent dla dziecka na Chrzest Święty jest co najmniej tyle co zaproszonych gości, a może nawet więcej. Potrzeby maleństwa są niewielkie, a mimo to, koszty związane z nowonarodzonym maluszkiem są ogromne. Jedzenie, ubranka, pieluszki i wszystkie akcesoria dla dzieci są dość drogie, dlatego tak łatwo trafić w odpowiedni prezent, ponieważ wszystko na pewno się przyda.

bujadełko

Podczas zakupu ubranek trzeba wcześniej upewnić się w kwestii rozmiaru. Mówi się, żeby nie kupować większych ubranek „na później”, jednak dzieci tak szybko rosną, że aż się prosi chociaż o rozmiar większe. Dobrym pomysłem są też kosmetyki do pielęgnacji delikatnej dziecięcej skóry. Zasypki, kremy, balsamy – gama tych produktów jest ogromna. Ważne aby przed zakupem upewnić się, że produkty mają odpowiednie atesty i nie zawierają konserwantów, barwników, ani żadnych środków chemicznych. Dobrym pomysłem są też kocyki, specjalne ręczniki kąpielowe, czy pościel do łóżeczka. Różnorodność modeli sprawia, że z pewnością wybierze się coś odpowiedniego, pasującego do kolorystki w pokoju maleństwa.

kosmetyki1

Innym pomysłem są albumy ze specjalnie przygotowanymi miejscami na wpisy ważnych wydarzeń z życia dziecka: pierwszy ząbek, pierwsze słowo, pierwszy krok, pierwszy ścięty kosmyk włosów. Przydatnym prezentem będzie na pewno huśtawka – oczywiście przystosowana do potrzeb kilkumiesięcznego dziecka. Takie huśtawki to tzw. „bujadełka”, wyścielane materiałem, specjalnie wyprofilowane na potrzeby małego ciałka. Tego typu sprzęty są napędzane bateriami, można w nich puszczać melodyjki oraz kontrolować tryb huśtania w różnym tempie.

albumy

Chrzest Święty to ważne wydarzenie w rodzinie, kiedy planuje się je dużo wcześniej, martwi, żeby dzidziuś był zdrowy, grzeczny i wystrojony. Goście także szykują się na tą ważną uroczystość, ciesząc się z upominków, którymi obdarują nowo ochrzczonego członka rodziny.

No Comments Yet.